web yönetim paneli

Web sitenizde değişiklik yapma, içerik ekleme çıkarma ve güncel tutmanızı sağlayan bir yazılımdır.Web yönetim panelinin diğer bir adı(global olarak) Cms (Content-Managament-System) yani, içerik Yönetim Sistemi anlamına gelmektedir. Bu sistemler Php yada asp.net gibi programlama dilleri ile oluşturulur.Profesyonel bir web site yönetim paneli, işletmenizin isteklerini karşılayacak ve kullanımı kolay bir şekilde özelleştirilebilir olması gerekir.

Web Tasarımda yönetim paneli bir gereklilik midir?

Evet Web sitenizin güncel olması artık bir zorunluluk! Ziyaretçilerinizin devamlılığı için web sitenizin daima güncel ve yeni bilgiler içeriyor olması gerekir. Herhangi bir kişi yada kuruma ihtiyaç duymadan, Yönetim Panelli site ile dünyanın her hangi bir yerinde sitenizi güncelleyebilirsiniz. Örneğin, harika bir site yaptırdınız ve bu tasarımı bir süre kullanmak istiyorsunuz fakat logonuz artık değişti bunu sitenize ekleyebilmeniz için siteyi yaptırdığınız kişi yada ajansı aramak yerine daha basit ve hızlı bir şekilde kendiniz değiştirebilirsiniz. Web sitenize istediğiniz zaman içerik, kampanya, ekleme, çıkarma, stok ve fiyat değiştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapablirsiniz.

2N1MARKA Dijital Medya size kolay kullanımlı bir web site yönetim paneli sunmasıyla birlikte işletmeniz için hayati önemi olan SEO uyumu konusunda da yeterlilik sağlamaktadır.

YÖNETİM PANELİYLE KONTROL SİZDE OLSUN !