seo hizmeti

SEO(Search Engine Optimization) Arama motoru optimizasyonu; Sitenizin en çok kullanılan arama motoru olan Google’da üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalar bütünüdür.

Kurumsal SEO

Rekabetin üst düzeyde olduğu dijitalde hedef kitleniz tarafından daha ulaşılabilir olmak ve yerinizi sağlaştırmak hayati önem taşır. Doğru uygulanmayan ve hızlıca manipüle edilerek yapılan çalışmalar google tarafından tespit edilir ve siteniz ceza olarak en son sıralara düşer.2N1MARKA Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetinde Google algoritmasının 200+ kriterini iyi bir şekilde uygular.

2N1MARKA SEO Danışmanlığını nasıl verir?

Siteniz incelenir ve site içi site dışı yapılacak çalışmalar belirlenir.(Örneğin mevcut bir siteniz var ve yazılım alt yapısı SEO kriterlerine uygun değil ise sitenizdeki revizeler belirlenir gerekirse tekrar yapılması sağlanır.) Bu çalışmalara göre bir yol harisatı çizilir ve takvim oluşturulur.

2N, Google’ın 200 den fazla kriterini özgün teniklerle uygular, organik olarak üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak gerekli deneyim tecrübe ve bilgiye sahiptir. Yapılan çalışmalar tamamen uzun vadeli ve doğaldır.

SEO doğru yapıldığında size trafik ve para kazandırır !

İyi Analizin Faydaları;

Dijitalde satışlarınızı artırmak , daha fazla trafik ve Marka imajınızı güçlendirmek için iyi bir analiz gerekir. Rakiplerin neler yaptığını takip eder, eksik olan yanlarını görüp o alanda etkili çalışmalar yapan bir ajans sizin için muhakkak doğru dönüşler sağlayacaktır.

SEO danışmanlığında destek verdiğimiz hizmetler;

  • Seo Analizi
  • E-ticaret SEO danışmanlığı
  • Backlink Çalışmaları
  • Link İnşası
  • Google Algoritmaları optimizasyonu