Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı diğer firmalardan ayıran özelliklerini oluşturan ve gösteren çalışmalar bütünüdür. Markanızın duruşunu davranışını ve imajını temsil eder. Kurum kimliğiniz, şirket içinde ve dışında görünen yüzüdür.Profesyonel bir şekilde hazırlanmış kurumsal kimlik firmanızın etkin ve kitleniz tarafından daha akılda kalıcı saygın bir kurum olarak tanınmanızı sağlar.

Kurumsal Kimlik Ajansı Nasıl Olmalıdır?

Markanızın güçlü bir etki yaratması ve hedef kitleniz tarafından iyi bir imaj oluşturması için, Kurumsal Kimlik ajansının tasarım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken tüm noktaları büyük bir hassasiyetle ele alıp özgün işler yaratan bir ajans olması gerekir.

2N1MARKA tam da bu noktada ihtiyacınız olan profesyonelliği, deneyimli ve yaratıcı grafiker kadrosuyla size sunar.

Kurumsal Kimlik Tasarım Fiyatları;

Kurumsal Kimlik fiyatları ajanstan ajansa göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal bir firma olarak bu alanda hizmet almak istediğinizde birbirinden çok farklı teklifler alabilirsiniz. Bu fark bazen öyle ki %500 farkettirebilir. Ortalama olarak 7.500 TL ile 45.000 TL arasında değişmektedir.

Peki bu fiyat farklılığını yaratan nedir?

Öncelikli olarak her ajans kendi yaptığı işin kalitesi, ayrılan zaman, vb kriterlere göre farklı fiyatlar vermektedir. Bununla birlikte fiyatları etkileyen asıl diğer bir unsur ise istenilen Kurumsal Kimlik öğeleri ve çalışılacak markaya göre de değişmektedir. Örneğin bir firma için 15 öğe yeterli olabiliyorken, diğer bir firma için 30 öğe gerekli olabilir.

Logo Tasarım firması;

Logo tasarım firması olarak en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Logo tasarımının, kurumsal renklerinizi, Kurum yapısı, imaj, kültürünüzü yansıttığı ve yapılacak ölçülendirmelerin tam bir uyumluluk göstermesi gerektiğini biliyoruz. Her markayı aynı hassasiyet ve özenle alıyor tasarım yığıntısına sokmadan, nokta atışı çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Öğeleri Nelerdir?

Her firmanın ihtiyacına göre bu öğeler değişmekle birlikte genel olarak Kurumsal Kimlik Tasarımı olarak verdiğimiz hizmetler;

  • Logo tasarım
  • Kurumsal Renk ve Font
  • Kartvizit
  • Antetli Kağıtlar, Zarflar
  • Sunum Dosyası
  • Muhasebe evrakları(Fatura,İrsaliye,Makbuz)

2N1MARKA İLE MARKANIZI HAFIZALARA KAZIYIN !