E-ticaret yazılımı

Firma yada şahısların internet üzerinde ürün ve hizmetlerinin sattıkları ve tüketicilerin para karşılığında alışveriş yaptıkları sitelere e-ticaret sitesi denir. Özetleyecek olursak mal ve hizmetlerin elektronik ortamda alım satımının yapılması işlemidir.

Neden e-ticaret sitesi yaptırmalıyım?

E-ticaret, firmaların büyümesi ve gelişmesi için müşterilerin artık sıklıkla kullandığı sanal market sitesi oluşturmak ve kullanmak zorundadır. Tüketiciler için artık büyük kolaylık olarak görülen sanal mağaza ya da marketlerin yazılımları yeni nesil teknolojilerle sürekli gelişim halindedir. Hal böyle olunca sadece neden bir e-ticaret sitesi yaptırmalıyım sorularının ötesinde nasıl bir e-ticaret sitesi yaptırmalıyım ki müşteri profilim sitemde rahatlıkla gezebilsin, özelleştirilmiş yeni modülleri keşfetsin, keyif alabilsin ve arkadaşlarına önersin...(Gibi)

E-ticaret yazılımı

2N Yazılım ekibi firmanızın ihtiyaç ve taleplerine göre özelleştirilmiş modüllerle özgün bir e-ticaret yazılımı ve tasarımı sunar. E-ticaret sitesi yaparken mevcut olan sistemlerden daha iyi ve kullanıcı odaklı ne yapabiliriz üzerinden yazılımlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz.

E-ticaret Sisteminde Dikkat edilmesi gerekenler;

  • Responsive Olmalı
  • Güvenilir(Sanal Pos ödeme sayfası) ve Güvenlikli olmalı
  • Geliştirilebilir yazılım kullanılmalı
  • Seo(Arama motoru Optimizasyonu) uyumlu olmalı
  • Standart modüllerin(Filtreleme,stok,sipariş, ürün ekleme, üyelik oluşturma vb.) dışında özelleştirilebilir olmalı
  • Yönetim paneli gelişmiş ve kullanıcı odaklı olmalı